CANLI DESTEK

FIFA 17

ÜRÜN DETAYLARI

Aktivasyon anahtarı geçerli bir Origin hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

 

FIFA serisi, geliştirilmiş oynanış ve grafikleriyle yine en üst düzey futbol deneyimini sunuyor.


Frostbite motoru: Endüstrinin en gelişmiş oyun motorlarından Frostbite gerçeğine sadık bir aksiyon sunuyor, oyuncuları yeni futbol dünyalarına götürüyor ve onları FIFA 17'nin derinlikli ve duygulara sahip karakterleriyle tanıştırıyor.

Yeni hikaye modu: FIFA serisinde ilk kez Premier League'in yükselen yıldızı Alex Hunter'la hem saha içinde, hem de saha dışında kendi öykünüzü yaşayın. Dünya üzerindeki en iyi oyuncuların bazılarıyla yanyana top koşturun, asıllarından bire bir aktarılmış dört teknik direktörle çalışın ve Journey'in duygusal iniş-çıkışlarla dolu yepyeni futbol tecrübesini tecrübe edin.

Fiziksel oyunda geliştirmeler ve yeni hücum teknikleri: FIFA 17 oyuncuların sahanın her bölgesinde girdikleri fiziksel etkileşimleri bambaşka bir seviyeye çıkarıyor. Alan yaratma ve topu muhafaza etme savaşında kontrol tamamen sizin ellerinizde. Ayrıca yeni ofansif geliştirmeler sayesinde oyuncuların şut şansı bulabilmek ve kaleyi karşılarına almışken bitirici vuruşu yapabilmek konusunda daha fazla seçeneği bulunuyor.

Yeni duran top sistemi: Frikiklerden penaltılara ve korner atışlarına, oyuna karakterinizi yansıtın ve her ölü topta tam kontrol hissini yaşayın.

Aktif yapay zekâ: Yepyeni sistem ile yapay zekâ sürekli olarak boş alan analizi gerçekleştiriyor, topa sahip değilken daha fazla eylem gerçekleştiriyor ve oyuncuların hareket etme, rakibi okuma ve reaksiyon gösterme şekillerini değiştiriyor.

Türkçe Dil Desteği ve Süper Lig takımları: Süper Lig'den istediğiniz takımı seçin ve Türkçe metin desteğinin tadını çıkarın.

ÜRÜN FİYATI:TL
179
  • Kredi Kartı (Tek Çekim)179,00 TL
  • Turkcell Mobil Ödeme194,22 TL